Facebook

Stran: 1 64 65 66 67 68 69 70 71

1.9.2005

Novomeški jadralci se radi igrajo z Muco!

Na dvodnevni regati Izola - St. Giorgio - Izola, je Muca s krmarjem Sašom Novakovičem in posadko (vsi člani Jadralnega kluba Novo mesto) v svojem tekmovalnem razredu na zadnji tekmi za slovenski pokal spet zmagala!
več ›

4.8.2005

Želiš sodelovati pri jadranju okoli sveta ?

Naš rojak slavc Šikonja vabi k udeležbi. V nadaljevanju originalno sporočilo. Več...
več ›

1.7.2005

4.o.c.e.a.n - Vstopnice za Atlantik v žepu!

Kristian Hajnšek, Adria mobil 509 ter Andraž Mihelin, Adria Mobil 510, sta se uvrstila med 72 tekmovalcev iz 11. drzav, ki bodo 17. septembra startali na 15. Transatu 650 !!!!!!! Čestitamo!
več ›

1.7.2005

Prve lastovke odletele na jug!

Pred nami je nova dopustniška sezona. Prve lastovke (naši kolegi z barkami) že jadrajo proti jugu. Vsi težko vsako leto čakamo te dni. Zdaj so tu....in ko ti bo kdaj zelo vroče se spomni priloženih posnetkov ....(klikni na Več!) Dobro morje!
več ›

20.6.2005

Andraž in Kristian štartala na regati Mini Fastnet

Regata je za dve osebi zato se je Andražu na 510 kot posaka pridružil še hrvaški olimpijec Tomislav Bašič. Odličen jadralec in dober znanec.S Kristianom na 509 zopet jadra Francois Coutant - Fansh, eden najboljših francoskih odprtomorskih jadralcev, ki v projektu sodeluje že od samega začetka. Pričakovanja so tokrat velika in morala je na vrhuncu. Fastnet bo zadnja regata letošnje sezone pred septemberskim Transatom.
več ›

11.6.2005

Match racerji v Novem mestu!

Ste vedeli, da se na Krki odvijajo pravi match race jadralski dvoboji ....
več ›

7.6.2005

Tečaj za voditelja čolna - II.termin

Tečaj za voditelja čolna - II.termin Jadralni klub Novo mesto ponovno organizira tečaj za voditelja čolna, in sicer 18.in 19.junija 2005. Tudi tokrat bo tečaj izvajal kapitan dolge plovbe z dolgoletnimi izkušnjami. Več v prilogi.
več ›

7.6.2005

Ekipa novomeške Adrie Mobil odlično na 750 milj Mini Fastneta!

Adria Mobil 510 (Mihelin SLO/Bašić CRO) osvojila 3. mesto. Adria Mobil 509 je v brezveterni ruleti pred ciljem izgubila 14 mest in končala 20. Več bomo lahko izvedeli na http://www.4ocean.si/
več ›

28.5.2005

Bea in Slavc se javljata s poti okoli sveta!

Dolenjska in Bela krajina ! Iz RANGIORE posiljam LPP vsem ki me spremljate se malo pa bo BEA v a AUS. kjer se ustavim za pol leta verjetno CAIRNS ali TOWSVILE SLAVC
več ›

27.5.2005

"Muca" se ne da ...

V soboto 21.5.05. so se člani JK Novo mesto udeležili regate »Pokal Victory Sails 05«, ki je potekala vzdolž slovenske obale. V konkurenci 54 jadrnic so ponovno odlično jadrali in osvojili 1. mesto v svojem tekmovalnem razredu (GOLF-potovalne), oziroma 10.mesto med potovalnimi jadrnicami.